Má to cenu ?

Neustále mi chodí nabídky z banky,kde mám založen účet,abych si dopřál veselejší vánoce s tím,že mi půjčí peníze. Má to cenu si vzít úvěr,zrovna teď,kdy se neúprosně blíží konec světa ?!

Nejlepší odpověď
radce

Pokud tomu konci věříš tak ano, nebudeš muset splácet, pak ale nečekej na veselejší vánoce, ty už nebudou…

Další odpovědi
Pájo

Nemá to cenu, brát si úvěr na „veselejší vánoce“. Ani teď, ani jindy. Život půjde dál i po tomto datu (21.12.2012). Stejně tak by běžely splátky za nerozvážnou půjčku.

Humor s poučením ;)
A kdyby k tomu opravdu došlo (konec světa), koukejte být alespoň s rodinou nebo s lidmi, které máte rádi! Já to tak rozhodně udělám.

Drap

Kdybych věděl , že to vyjde, tak si půjčím taky a hned u několika bank. A to bych se těch pár dnů poměl!

odpomass

  1. Ne, nic jako konec světa v následujících 100 letech nebude
  2. Ne, nepůjčuj si na věci, které životně nepotřebuješ (= snad kromě hypotéky si nepůjčuj vůbec na nic)

pizlicka

pujcky si nema cenu brát nikdy.si pamatuj.