Weroniq

má titul diplomovaný specialista nějakou „váhu“?

když člověk ukončí studium po vyšší odborné škole a zůstane mu titul Dis. za jménem, má to pro budoucí zaměstnání nějaký dopad nebo je to jakoby měl jen střední školu, co si myslíte?

Nejlepší odpověď
Drap

Váhu to má , ale dost malou

Další odpovědi
lexx

Asi jak maturita před 30 léty. pochop, diplomantů jsou mraky, kritéria na VŠ mírnější než dříve a pracovních míst není. a nebude. bába na pracáku mně přímo řekla: nesmíte přiznat ten svůj titul, to vás nevezmou ani k míchačce na stavbu. hezké.

led

Nestačí len titul, to je len odrazový mostík. Dôležité sú znalosti.
Aby ste nedopadli ako MUDr.Cvach z Nemocnice na okraji města – titulovaný, dobrý teoretik – zlý praktik – z bezpečnostných dôvodov nemohol vykonávať lekársku prax.