Má tento web zálohu dat všech otázek, nebo pokud jednou nastane porucha/nehoda serveru, tak příjdeme o všechny otázky?

Je to průběžná nebo souběžná záloha? Třeba, že se data ukládají současně na dva oddělelé servery?

Odpovědi
led

Textové dáta nezaberajú veľa miesta na počítači, takže nie je problém uchovávať databázu uživateľských príspevkov – dát.
Spôsob ochrany, zálohovania a údržby databázy je starosťou adminov a programátorov stránky.
Z praxe: Bez poistky a zálohy ani bit, ani Byte, ani…

postcd

bych se divil kdyby občas neprovedli zálohu. Otázka je jestli ji uloží na jiný počítač než na kterém web běží Další otázka je co by se stalo kdyby ten kdo se stará o web náhle skonal, zda je to ošetřeno tak, že to převezmou další. Na související otázku jsem se tu ptal: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jak-zabranit-zaniku-odpovedi-cz-po-me-smrti (hypotetická otázka)