jiriii

Má tento proudový chránič v sobě zabudovaný jistič? Díky

http://www.2eshop­.cz/jistice/prou­dove-chranice/proudove-chranice-sez-pchb/proudovy-chranic-sez-pchb2-250-03.htm#!pphoto[ef1]/1/

Nejlepší odpověď
brillant

Nemá.

Další odpovědi
Mapel

Je to pouze proudový chránič určený do průmyslu 300mA!. V případě kombinace s jističem by musel mít podle norem uvedenou vypínací charakteristiku. Podle katalogového listu jí nemá!!

MK44

Nemá. Je to proudový chránič bez vestavěné nadproudové ochrany = RCCB (residual current circuit breaker – RCCBs are designed to disconnect quickly enough to prevent injury caused by such shocks. They are not intended to provide protection against overcurrent (overload) or short-circuit conditions.
Není to: RCBO (residual-current circuit breaker with overload protection)