Heřman

Má te rádi zimní radovánky?

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
tom004

Ano

Záleží na tom jaké. Rozhodně mezi ně nepatří jakékoliv sněžné aktivity. Ale takový pohled z okna příjemně vytopené hospůdky na nádherně zasněženou krajinu,má něco do sebe. 🙂

Další odpovědi
GM

Ne

Ne, pokud je zimními radovánkami myšleno blbnutí ve sněhu a mrazu.

hanulka11

Ano

ještě tak na horách kdy se člověk rekreuje a kochá se , ale lítat denně několikrát denně s hrablem -to fakt už mě nebaví…

Drap

Ano

Přímo miluju, nejraději vyhřátá horská chata, místo u okna s pohledem na zasněžený les a 2dcl červeného, svařeného.

briketka10

Ne

jen když jdu na procházku se psem a kocourem tak je to docela bezva, jim nic nevadí..

dnes venku padá sníh, to je krása, tak mi to připomíná vánoce škoda, že už skončily zapálím si svíčku..
na lyže nejezdím, zimu moc nemusím..

Damiana

Ano

Ano, ale v teple za okny. Musí být hodně sněhu, fičí vichr z hor a já se tulím pod dekou – nejlépe u krbu. Také mě ale bere krytý vyhřívaný bazén nebo vířivka se zasněženým výhledem, sauna – z té pak vylítnout rovnou do závěje!

Jikra

Ne

Ani náhodou.Jediná zimní radovánka která opravdu stojí zato je domácí zabiječka.

štamgast

Ano

Lyžovat neumím, ale rád si zabruslím.

Vladimir0072

Ano

Ano docela dost :D vy ne?

vladimir.072

Ano

Přímo miluju sedět u televize a popíjet pivečko :D z partnerkou :DD i když ona moc ne ale nevadí xD

samicek333

Ano

sníh je super

láďa1

Ne

Nemám důvod se radovat,že je zima a vůbec léto je léto!!!