Aaja

Má tady někdo zkušenosti s Aukrem a objednávkami ze zahraničí?

Odpovědi
quentos

mám a vesměs dobré. Aukro je na objednávky z tuzemska, ze zahraničí nakupuju přes EBay, zkušenosti taky pozitivní. Tam si vás podfouknout nikdo nelajstne, protože nechce mít negativní hodnocení v profilu.

suaeda

Osobní zkušenosti na http://www.eba­y.co.uk/ zatím dobré.

GM

Nakupuji přes Aukro a zkušenosti mám velmi dobré, zboží mi zatím vždy přišlo v pořádku, bylo přesně podle mých představ. Platím většinou předem, pouze „kup teď“, ještě jsem nešla do žádné aukce, protože na přihazování nemám čas.

pusinka50

Koupila jsem MP3 z Polska, která nefungovala a platit další náklady na zpětnou dopravu se mi opravdu nechtělo – takže zkušenost negativní.