manon

Má stream dovolenou, nebo už šel do důchodu?

Nevíte, zda bude někdy bude tato „FUNKCIONALITA“ ještě chodit? :) Juj, to jsem se vyřádila… :)
Doplňuji:
Myslela jsem místní funkci „Můj stream“, která už dva dny nefunguje. (Bolak říkal, že má dovolenou :), ale kdoví…)

Nejlepší odpověď
anonym

A mně v pohodě funguje, ale jsem připojená skrz mobilní telefon.

Další odpovědi
misskas

taky mě to štve.když zmáčknu music.stream.cz tak mě to přesměruje na mixer.cz