jeffík

Má starý koaxiální kabel významný vliv na rozvod digisignálu k TV? Díky.

starý koaxiální kabel

Odpovědi
anonym

pokud byl hodně namáhaný, uvnitř popraskaný nebo rovnou přeseknutý 🙂, samozřejmě může …

hanulka11

To určitě má.My máme dlouhý koalaxiál cca 50m k anténě a je vystaven sluníčku neboť vede po jižní straně . Musíme ho po asi 5 letech vždy vyměnit.A navíc nám někdo řekl ,že i záleží na délce , že není dobré takovou délku mít od antény, že se ztrácí dost signál . Nevím na tv moc nekoukám ,tak to nějak neřeším. Je fakt, ale pokud je kabel nový -obraz je krásný.