annas

Má spisovatelka Susan Levisová, autorka bestselerů, pravdu?

Spojit lásku s logikou je totéž, jako bychom chtěli spojit slunce s měsícem. Občas se setkají, jenže pak nastane zatmění.

Nejlepší odpověď
hanulka11

Našla jsem zajímavé pojednání..... a pokud se tyto dvě věci nespojí ,je to jako když se setká slunce s měsícem. Takže se spisovatelkou plně souhlasím.

Výzkum ukázal, že vyznání lásky i projevy hněvu jsou lépe vnímány levým uchem. Proč to tak je? Tajemství se skrývá ve způsobu, jakým mozek přijímá informace.Každá z hemisfér mozku (pravá a levá) má svou specifickou funkci. Levá hemisféra se spojuje s logikou a pravá se zrakovými vjemy a emocemi. A právě pravá hemisféra kontrolu levou část těla – tedy i levé ucho, proto levé ucho velmi rádo slyší vyznání lásky mnohem raději než ucho pravé, které má raději logiku.

„Prosím“ šeptejte do pravého ucha
Ne vždy je nám každý ochoten pomoci a přemluvit ho nemusí být vůbec snadné. Pokud chceme někoho k něčemu přimět a pošeptáme mu to do levého ucha, nejsme tak úspěšní jako, když svou prosbu vyslovíme do ucha pravého. Prává strana má přeci raději logičtější podněty.
Závěrem výzkumu italských vědců tedy je, že lidé
.......

Zdroj: http://www.bo­nella.cz/sex-a-vztahy/lasku-do-leveho-ucha-prosby-do-praveho-ucha.html

Další odpovědi
vagra

Má pravdu.
Vůbec ji neznám,ale podle toho citátu soudím,že Susan Levisová je moudrá žena a ví co říká.
Předpokládám,že pokud se zabývá touhletou citovou a vztahovou tématikou,určitě tvoří pro ženy a jako taková,má tyto věci dobře promyšlené a „zmáknuté“.

poa.li

Podle mě tydle dvě věci spojit nejdou… Ale mohou spolu v některých chvílích korespondovat a doplňovat se. Pak je to krásný naplněný pocit, ale většinou netrvá dlouho, řekl bych..