Má smysl psát poslancům mejla, když se mi něco nelíbí?

Třeba EMS, stát dává EU bianko směnku.↓↓↓
http://ekonomi­ka.idnes.cz/no­vy-zachranny-fond-eurozony-d2v-/eko_euro.aspx?c=A120607­_174100_eko_e­uro_neh
nebo proč chtějí zavést, kdo neplatí alimenty, přijde o řidičák. Co ti, kteří nevlastní řidičák? PS to neřeší.
Z 200 poslanců a poslankyň odpoví tolik, že je spočítám na prstech rukou (z 200 politiků v PS)

Nejlepší odpověď
arygnoc

rozhodne.
záleží na tom, kto ho bude čítať – poslanec alebo jeho asistent/ka, ktorý/á ho vyhodnotí ako nezávadný ( a po stúpi poslancovi), alebo ho pošle do smetí.

Další odpovědi
anonym

Nepiste. melo by to stejny efekt, jako kdyz tady piseme Adminum. 🙂
A s tim ridicakem se mi to zda dobry napad .. mohl by se zavest i tady. -iv-

bolak

Má smysl vůbec žít když stejně umřeme?

Chápeš co tím chci říct? Dal jsem ti odpověď na tvou otázku?
Pokud jo tak super, když ne tak nevadí, já tu otázku vlastně ani nečet, jen sem si chtěl zafilozofovat…

Reuef

urcite to ma smysl – alespon se poslanec rano zasmeje a ma pak vic energie na vycerpavajici zvedani ruky a mackani knofliku

Rocker

Myslím,že to nemá smysl,většina z nich se problémy normálních lidí vůbec nezabývá.

anonym

Reuef, ironie nebo sarkazmus

anonym

arygnoc souhlasím s tebou, vím, že mají asistenty, kteří mohou odpovídat za ně. Mají kanceláře pro veřejnost, buď tam budu chodit nebo toho mejla. Mejl osloví více poslanců.
Pro -iv-II. a Rocker, ani s jedním nesouhlasím, pokud se na to všichni vykašlou, tak bude víc Rathů Grossů, ProMoPro, IZIP apod.

Budu to dělat a budu je jako volič otravovat.