radvoj

Má smysl kvůli inzerci nemovitostí navštěvovat i jiný server než s-reality?

Odpovědi
miki75

Tak kvůli většímu přehledu to jistě smysl má. Přehlednou inzerci nemovitostí najdeš na reality.bazos.cz, byty-nemovitosti.profit-inzerce.cz nebo na gohome.cz

Taky není od věci si například kvůli pronájmu v Praze občas koupit anonci.

Doplňuji:
[url=reality.ba­zos.cz]bazos[/ur­l]
[url=byty-nemovitosti.profit-inzerce.cz]pro­fit[/url]
[url=gohome.cz]go­home[/url]

ponovotny

ono není dost dobře patrné na co se ptáte. Pokud hledáte nemovitost, jsou určitě i jiná místa, kde najdete hafo nabídek a miki75 vám některé vyjmenoval. Je pravděpodobné, že leckde narazíte i na lepší nabídky. Pokud máte se smyslností inzerce jiný problém, doplňte otázku

cukrar

Ano, má to smysl…

karfigol

Určitě ano, na čím více serverech inzerát bude, tím více lidí ho uvidí. Já třeba s-reality nenavštěvuju, ale raději se koukám na portály jako http://www.bi­ginzerce.cz/ kde se dají také dobře shánět/prodávat nemovitosti