mirouš

Má smysl jet zítra do Brna na schůzku CK Horizont Travel? Zavolali mi, že jsem byl vybrán a vyhrál nějakou cenu.

Nejlepší odpověď
Neonka

Také jsem byla takto vybrána, vyhrála jsem zájezd do zahraničí.
Na místě jsem se dověděla, že když si zaplatím cestovné a stravování, budu mít pobyt zadarmo.
Celková suma zájezdu byla pak daleko vyšší, než kdybych si ji vybrala u jiné cestovky normálním způsobem.

Další odpovědi
hanulka11

je to podvod …já bych si cestu ušetřila

http://www.emi­mino.cz/disku­se/ck-horizont-naleteli-jste-take-35900/

BENYTA

Rozhodně nejezděte!
Jako trubky jsme jeli s dvou nebo tří – letou dcerou z Příbrami do Prahy, abychom se dozvěděli, jak píše kolegyně, že máme zdarma pouze ubytování. Jako perličku doplním, že to bylo v Malaze…naštěstí to dobře dopadlo, mozek nám nevymyli a jeli jsme domů.