belanova

Má smysl investovat do zahradní folie pro jezírko více peněz?

Plánujeme trochu větší zahradní jezírko a bylo mi doporučeno, ať nekupuji folii v běžných hobbymarketech. Jedna firma u nás mi doporučuje tuto http://www.toro-zavlahy.cz/cs/pro­dukty/jezirko­va-folie/epdm-folie-pondgard/ . Máte s ní někdo zkušenosti, stojí zato do toho investovat?

Odpovědi
venkovan

Do kvalitnější fólie pro jezírko rozhodně má cenu investovat. Ale to neznamená, že v hobby marketu kvalitní neprodávají. Je potřeba si zjistit značky a výrobce produktů které v marketech mají. Leckdy je mají stejně kvalitní, ale levnější, protože mají velkoobchodní slevy. Nicméně asi bych v hobbymarketu taky nekupoval.
Víc k fóliím nevím – chtělo by to větší porovnávání jednotlivých fólií. Ale řekl bych, že i kvalitní fólie když je špatně položena ztratí svoji funkci dřív než dobře položená slabší fólie.