stana73

Má se ve fotbale zavést videorozhodčí?Není už ten sport dneska přetechnizovaný?

Nejlepší odpověď
Martina S.

Fotbal jsem jako mladá hrála a pořád ho dost sleduji a jsem jednoznačně pro. Alespoň na mezinárodní úrovni.

Další odpovědi
Terryle

Přetechnizovanost je jedna věc, svinskost lidí a korupce je věc druhá. Kdyby byl sport pořád férová záležitost, dalo by se o zbytečnosti videorozhodčích myslím mluvit. Ale v současné situaci, kdy hlavně naším fotbalem plujou kapříci tam a zpátky a funkcionáři si domlouvaj, kdo s kým kdy prohraje a kdo z hráčů to zařídí a kterej rozhodčí to odpíská, je videorozhodčí jedinej rozumnej tah, kterej se dá udělat. A využívat ho, jak jen to půjde, aby se omezily spory o to, že tahle penalta měla být a tahle neměla a bla bla bla. Fotbal je nádherná hra (taky jsem si ho ještě před pár lety s kamarádama moc ráda zahrála), ale ten cirkus kolem oficiálních soutěží je nechutnej. Takže pokud zavedení videa tenhle bordel aspoň trošku omezí, bude jen a jen dobře. Tak to vidím já :o)

Neguš

Vývoj jde stále dopředu,nikdo není neomylný a protože někdy o úspěchu rozhoduje i malá nepřesnost rozhodčího,jsem jednoznačně pro video.Ovšem jen v nejvyšších soutěžích(mezi­národní a národní extraligy)I tak je asi problém poznat u hráčů filmování-někdy stačí trochu nepovolenému zákroku „pomoci“ a výsledkem je nezasloužená výhoda(pokutový kop,faul a vyloučení ap.)Ale zavádění techniky není jen v hokeji nebo fotbale-například v tenise se využívá ve sporných momentech „jestřábí oko“ atd