Marry Jane

Má se ústní voda ředit s obyčejnou vodou?

Mám dotaz, jestli se ústní voda má ředit s tou obyčejnou ještě před vypláchnutím?
Doplňuji:
je to ústní voda Listerine

Nejlepší odpověď
mosoj

Jak která. Některá se má ředit některá ně.

Další odpovědi
Lamalam

Koncentrované ústní vody se ředí, na obalu je to vždy napsáno.
Doplňuji:
Koncentrované ústní vody poznáš podle toho, že se prodávají v podstatně menším balení s kapátkem. Třeba Orcan je k dostání v balení 30 ml a dávkuje se 10 kapek do půl deci vody.

anonym

Tady si vyber, o kterou jde – http://www.rod­.sk/dentalna-hygiena-listerine/ – ale ani jedna z nich se ředit nemá.
😉

marci1

Ne. Stačí si po použití ústní vody vypláchnout ústa.

Hamon

Proč? Ústní voda je de facto naředěná zubní pasta, nemá nic navíc. Tíkm pádem není důvod ji nejen ředit, ale ani používat.
Doplňuji:
Jaký je rozdíl mezi vypláchnutím ústní vodou a vypláchnutím vodou s pastou v průběhu čištění? Naprosto žádný. A to raději nemluvím o těch s obsahem alkoholu.