lerak14

má se lerak odhlásit jako trenkyvkině? nebo ho budete brát takového jaký je?

Nejlepší odpověď
kropitko

Karle,jak se lerak může odhlásit jako trenkí,když ten by se měl odhlásit sám. to je jako kdyby trenkí,se chtěl odhlašovat jako lerak,,,no na tohle je potřeba vysoká dívčí!!!

Další odpovědi
anonym

nemusíte se odhlašovat stačí jen neporušovat až tak kodex a zbytečně nikoho neobvinovat,pak bude vše ok a vy vítán

hanulka11

Stačí se ovládat a nepsat nesmysly.

panenka

Mě osobně je to jedno

Michal

Snažím se lidi brát tak jací jsou.Ať se nazývate jakkoli o tomto tato „hra“ není.