klob1

Má se kluk,muž v intomních partiích holit, nebo mít upravené, nebo ponechat přírodní, když se myje? Co vy na to?

Co máte třeba radši? Jaký máte názor?

Nejlepší odpověď
Drap

Ne,Má mít přírodní

Je zcela přirozené, aby každý chodil tak jak narostl.

Další odpovědi
arygnoc

Ne,Má mít přírodní

och, prečo anketa?

v prvom rade – čistota.
a potom podľa vôle – svojej, partnerkinej (partnerovej).
každému vyhovuje niečo iného.

Awe

Ano,má chloupky úplně odstranit

Jestli-že chlap vyžaduje vyholenou ženu tak by se měl také holit. Já osobně bych nemohl chodit zarostlý jako vandrák.Už vidím ženu jak si po orálním sexu vytahuje chlupy ze zubů.Já mám rád holé ženy a proto se holím taky.Jen kdyby to nebyl tak časově náročné

michalo

Ano,má chloupky jen upravit

Doplňuji:
kazdemu ako mu vyhovuje. dole uplne vyholeny chlap vyzera zvlastne, ba az smiesne. uplne zarastena dzungla je zase pre vacsinu ‚fuj‘ … zlata stredna cesta v tomto pripade

iceT

Ano,má chloupky jen upravit

Mám ráda muže upravené,nemusí být uplně dohola,ono při intim hrátkách je pak nepříjemné mít hubu plnou chlupů.Protože ať děláte co děláte,chlupy stejně jako vlasy z hlavy vypadávají.

led

Chýba mi možnosť inej odpovede.
Záleží na vkusu a dohode oboch partnerov.
„Nikdo není dokonalý“ (citát z filmu Někdo to rád horké)

mosoj

To se ženy fakt holí proto, že se nemyjí ? Já myslel že to je z rozmaru.