Adis99

Má Samsung galaxy y nainstalovaný facebook zdarma?

Vím že to zní dost nelogicky,ale. Teta má nokiu,a má tam nainstalovaný facebook(né že si ho stáhla,už od začátku) a má to zadarmo. Prostě si to zapne,je na fb,a nic neplatí. Má to taky Samsung galaxy y?

Odpovědi
mosoj

Jsi nějak zmetená. Teta buď sedí někde v hot spotu kde je inet free, nebo platí a bude se divit až ji přijde účet.

anonym

facebook na KAŽDEM telefonu bez vyjimky vyzaduje internetove pripojeni. Takze bud je teta pripojena nahodile pres nejakou blizko dostupnou WIFI o ktere ani nevi (a pak se samozrejme k teto wifi pripoji kterykoliv Android telefon vcetne galaxy Y) nebo ma internet od operatora a pres nej se samozrejme bude moci pripojit kterykoliv jiny telefon.