Pipka

Má samička roháče obecného prodloužené čelisti, tzv. kusadla?

Hlasujte v anketě

Odpovědi
gecco

ne

Třeba tady – http://www.ves­lavkove.cz/sou­bory/galerie/o­brazky/_602/_628­/_2_20110623_1321335156­.jpg – si můžeš krásně porovnat, jak se sameček vizuálně liší od samičky…
😉

Pipka

jen zkouším kolik lidí je zná:D

cochee

No na vlastní oči málokdo. Je vzácný, nebo byl za mého dětství, nevím, jestli se v současnosti něco změnilo. Samečka jsem viděl osobně dvakrát, jednou živého, jednou ve sbírce brouků, samičku ani jednou.

gecco

😉