Má s tím někdo zkušenost?

Koupil jsem si kameru do auta PRESTIGIO Roadrunner 710X a vůbec se mi nedaří jí zprovoznit. Návodu nerozumím. Když jí přpojim k počítači,tak mi to ukazuje,že je něco připojeno a to je všechno. Nevím si rady jak to udělat,abych měl obraz z kamery na počítači.
Doplňuji:
Žádný softwer k tomu nebyl. Zkoušel jsem rady a asi kamera nenatáčí i když se řídím podle návodu. V panelech přidat hardwer se mi nic neobjevuje,ale stejně nevím,kde ho sehnat.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Mas nainstalovany patricny softwere v pocitaci?...vis co vyzkousej proste vytahni SDkartu a vloz ji do pc ....normalne ..nebo pripoj tvou kameru k pocitaci ...otevri panel rychleho spousteni a ovladaci panely tam vyber> pridat hardwere..< a tam se podivej jestli tam kameru nenajdes je mozne ze jsi nenainstaloval ovladace ci softwere pokud jsi dostal nejake CD je treba ho nainstalovat aby mohla kamera komunikovat s tvym pocitacem...taky by bylo dobre napsat co ti to presne pise popripade udelat screenshot obrazovky a nahrat ho tady http://leteckaposta.cz/ ..pak odkaz umistit treba do doplneni nebo diskuze ...aby jsme byli v obraze ..

Otázka nemá žádné další odpovědi.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Auta a doprava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Auta a doprava

Zlatý mosoj 626
Stříbrný cukrar 617
Zlatý Drap 573
Zlatý gecco 401
Stříbrný honza19hk 285
Zlatý venkovan 246
Bronzový kapitán 232
Zlatý Hlada 219
Zlatý hanulka11 200
Stříbrný brillant 199

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.