má ředitelské volno ve škola každý?? dne 21.12. nebo jen nekdo .?

Nejlepší odpověď
Drap

Každá ne. Záleží to pouze na tom jak rozhodne ředitel.

Další odpovědi
Terez_ka

My volno nemáme :( musím do školy !!

Ella

ředitelské volno uděluje, jak už název napovídá, ředitel školy
takže ne, nemá ho každý. každý ředitel školy se může rozhodnout, jak s ředitelským volnem, které může v průběhu šk. roku udělit, naloží… ve školním roce je myslím povoleno dát 3 nebo 5 dní ředitelského volna, spíš ale 3.
Někteří ředitelé to využívají jen v krajních případech – třeba když je ve škole havárie vody apod a oprava nebo odstranění škod zabere nějaký čas… někteří to zase využívají, když prázdniny se svátky nebo víkendem mezi sebou mají jeden den, tak raději dají volno, aby se na jeden den nemuseli všichni tahat do školy :D

MacChill

My například nemáme…

anonym

myslím že asi záleží na tom, jak je který ředitel pověrčiví na konec světa :D my ten den máme výstavu X_x