Pokročilý

Má ředitel školy právo říct učitelkám aby při pracovce ze žáky naložily na traktor hnůj ?

Připadá mě to jako věc která nepatří do pracovky protože jsem to musely děla za deště a navíc toho hnoje bylo celkem velké množství. Má na to škola právo ? Ať si ho přece naloží sama když ho chce prodávat.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Nevidím v tom naprosto nic co by vám mohlo vadit. Samozřejmě mimo odporu k práci.

Další odpovědi:

Stříbrný

A to jsi nepochopil, že pracovní vyučování není jen o tom něco vyrobit, ale také jak se ke které práci postavit?Vždyť panelákové děti neumějí ani vzít do ruky lopatu.
Pracovní vyučování je také o tom, jak které nářadí vzít do ruky a UMĚT S NÍM PRACOVAT a už je jedno co se s nářadím dělá.
Když jsem já chodil do školy, tak jsme ten hnůj nejenom nakládali, ale i rozhazovali po pozemku a učili se ho zarývat do země.
A jestli škola ten hnůj prodává, tak určitě za utržené peníze zase do školy koupí nějaké pomůcky, které zase VY, žáci, budete používat.

Bronzový

Právo na to má, neb obsah učebních osnov může přizpůsobit, navíc tímto se ani neodchýlil. Z Tebou uvedeného plyne, že lenost a závist jsou tvými věrnými druhy a nad strukturou svých kamarádů by ses měla zamyslet.

Stříbrný

může, není to nic zakázaného,pokud se ovšem někomu nechce makat to už je věc druhá. Dnešní mládež tuhle práci nezná.Já v dětství házel hnůj skoro každý den a ne jen ve škole.

Jsou prázdniny!Kašli na to.

Pokud tazatel opravdu píše: .. na traktor, tak je ředitel hlupák. Už jste někdy viděli házet na traktor hnůj ? Já tedy ne. U nás se hází hnůj na valník, vlečku a další přípojné a závěsné zařízení.

Stříbrný

vzhledem k tomu, že čeština není tvůj velký kobylek a životopisem se člověk při ucházení o práci prezentuje, budeš rád, když budeš umět vzít lopatu do ruky...ještě bys jim měl poděkovat...

Tak to je jasný. My se třeba staráme o skalku i během prázdnin :D

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Vzdělání a práce

Zlatý annas 2419
Zlatý Drap 1491
Zlatý quentos 1220
Zlatý mosoj 643
Zlatý hanulka11 566
Zlatý gecco 564
Stříbrný ivzez 539
Zlatý led 528
Zlatý marci1 491
Zlatý Michal Kole 475

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.