Stano Zaječí

Má Rakousko už prolomené bankovní tajemství ? Vím že mě z ČR založí účet :http://www.wspk­.cz/vk-bez-vyp-lhuty-183.html

Doplňuji:
Myslím banku v Rakousku ! Z ČR je možné zřídit účet v Rakouské bance.

Odpovědi
cochee

Co si představuješ pod termínem „bankovní tajemství?“ Waldviertler Sparkasse Bank AG je sice rakouská banka, ale má českou bankovní licenci, české IČ a DIČ a český BIC/SWIFT, takže je to úplně stejné, jakoby sis založil účet třeba u Raiffeisen nebo KB.
Doplňuji:
No dobře, ale stále nevím, jak souvisí tvá hlavní otázka s tvým doplňujícím textem. A odkaz, který jsi dal, je na vkladní knížku bez výpovědní lhůty, ale českou, nikoliv rakouskou.