lukas.zmizik

má prezident, když bydlí na hradě, pravomoce jako např. vyvrtat do zdi díry na poličku, nebo…

vysekat a upravit elektroinstalaci, prodat lustr do bazaru a tak dál… jako to dělám já u sebe doma?

Nejlepší odpověď
www

Předpokládám, že ve větší části hradu vše podléhá památkové péči a ochraně. Většinu těch věcí tedy jen po odsouhlasení s nimi, elektroinstalaci pak určitě. Navíc to nedělá on, ale speciální firma.

Další odpovědi
Kamionacka09

Zdravim z Rakouska,ja myslim ze pravomoce ma:-).

waser

To neni tak jednoduché .Tito upravy nemuže dělat přímo na hradě ale ve vile kde bydlí tak ano.Na hradě musí byt povolení i na vyměnu koberce