Avatar uživatele
Registrovaný

Má právo ten,kdo dostal od KPPP výzvu k podání vysvětlení, právo nahlížet do dokumentace před tímto vysvětlením?

Dle ustanovení § 60zák.č.200/1990 je předvolání k podání nezbytného vysvětlení k prověření došlého oznámení o přestupku od PČR.Lze nahlížet do dokumentace a případně před zahájením jednání o přestupku doložit důkazy?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Avatar uživatele
Bronzový

Vyšetřovatel je povinen tě seznámit před podáním vysvětlení s celým spisem. Buď ti ho přečte nebo nechá přečíst. Trvej na tom je to tvoje právo.

 

Otázka nemá žádné další odpovědi.

Diskuze k otázce

 

U otázky nebylo diskutováno.

 

Zajímavé otázky v kategorii Právo a zákony

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Právo a zákony

Zlatý Drap 1815
Zlatý standa 1247
Stříbrný ivzez 668
Zlatý mosoj 658
Zlatý gecco 480
Zlatý led 454
Zlatý zzzzz 450
Zlatý Michal Kole 436
Zlatý marci1 391
Zlatý arygnoc 385

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

 

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.