Avatar uživatele
Registrovaný

Má právo parkovat před RD, kde je pouze jeden vjezd někdo jiný mimo osob s trvalým pobytem? Děkuji Alena

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Avatar uživatele
Stříbrný

Řidič nesmí zastavit a stát před vjezdem na pozemní komunikaci z místa ležícího mimo pozemní komunikaci. § 27 odst. 1 písm. n) z.č. 361/2000 Sb. o silničním provozu.

Jinak v místě před domem, kde není přímo vjezd, např. u chodníku smí stát kdokoli. Silnice je zpravidla majetkem města a tudíž určená k veřejnému používání.

 

Otázka nemá žádné další odpovědi.

Diskuze k otázce

 

U otázky nebylo diskutováno.

 

Zajímavé otázky v kategorii Právo a zákony

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Právo a zákony

Zlatý Drap 1838
Zlatý standa 1248
Zlatý ivzez 708
Zlatý mosoj 661
Zlatý gecco 481
Zlatý led 471
Zlatý zzzzz 450
Zlatý Michal Kole 436
Zlatý marci1 399
Zlatý arygnoc 385

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

 

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.