Má počasí vliv na vaši náladu?

Díky předem za odpovědi.
http://tinypic­.com/player.php?v=2dim4­ix%3E&s=9#.Vmg2so0QVjo

Nejlepší odpověď
annas

To že si dívka zpívá, znamená, že dobrou náladu způobilo jen hezké počasí? Co třeba „Zpívání v dešti“?

Počasí nás ovlivňuje, ale nejsme vždy jeho obětí. Každý člověk je jinak odolný, závisí to na jeho vlastnostech, každý si může vybrat, zda „podlehne“ dešti. Déšť ale nemůže za to, že někdo nedoběhne na autobus, že něco zapomněl doma atd. a má pak špatnou náladu …

Naopak počasí se může pokazit, ale dobrá nálada zůstane. Záleží na okolnostech, na činnosti, kterou člověk vykonává, na lidech, které vidí a kteří ho obklopují …

Jinak otázka je na soukromí, takže neznámým jedincům, či naopak známým,, ale v jiném slova smyslu, kteří nerespektují morální pravidla, nemám potřebu se svěřovat, zda a jak mě ovlivňuje počasí …

Další odpovědi
briketka10

Nemá.
Nákupům se nevyhnu a dešti taky nee.
Jen dnes bude v noci náledí – synovec
pojede z noční a já už teď mám hrůzu,
aby se mu nic nestalo :((

gecco

Ano, jistě…
Já su třeba nejspokojenější, pokud padá voda (vcelku lhostejno, v jakém skupenství či množství), pražící slunko mne spíše dožírá (ale votrávit se nenechám – těším se na pivní žízeň)…
😁
Každopádně i nejhorší počasí (ať už to znamená cokoli) je lepší, než blízké setkání s blbcem…

anonym

u mě určitě. pokud mi ráno svítí slunce přes okno do tváře a na stěně vidím stín vůdcova stanu, tak mám náladu na všechno 🙂

anonym

Počasí na mne nemá vliv. To je dané a nic s tím nenadělám. Být škarohlíd jen proto, že v prosinci prší a násada od lopaty je mokrá i kluzká…

zjentek

..obávám se, že má globální vliv nazdraví.

Šidlo

len ak je nebezpečné

pucipuci

Podle toho,jestli jdu do práce nebo ne.Ale když v létě prší 14 dní v kuse nebo je zima,tak to jsem mzrký hodně.

anonym

Tak proč odpovídáš Annas?

annas

Ad Jugar,

koho se ptáš? Kdo mně má odpovídat? 🙂

gecco

Jugare, Annas se možná (mylně) domnívá, že zachová-li se k hulvátovi slušně, hulváta vychová…
Ale je to marný, je to marný, je to marný…
😛

anonym

VŽDYT SE K TOBĚ CHOVÁ POMĚRNĚ DOBŘE,NEŘEKL BYCH,ŽE JE NA TEBE NĚJAK VYSAZENÁ,ALE BER JÍ TAKOVOU JAKÁ JE,LEPŠÍ TO NEBUDE.

briketka10

Ale, ale to jsou výhružky ??
Nechceš si je nechat někam
jinam my na ně už nejsme tady
zvědaví je ti to jasný !!!!!!!!!!!!!!!!

annas

Ad Jugar, psát velkými písmeny je proti internetové etiketě.

  1. Text je špatně čitelný, al určitě o moc nepřijdeme.
  2. Znamená to, že na někoho křičíš.

To „křičení“ se přece s tebou neslučuje. 🙂

gecco

Mno, rádobyvtipem blbost nezastřeš…

gagaga

gecco, to nebyl vtip..on jen nepochopil Vasi odpoved
:))

  • iv-

briketka10

Ale já slovo Mno znám a používám 😁

anonym

Neznám slovo mno.
Snad mnoho,to ano.
Ne nezastřu tě,ale asi něco jinýho,knedle.

gecco

Ale to my víme, Jugare, že nejsi zrovna vzdělaný…
😛

anonym

Jugar, annas slušně odpověděla.Co se ti zase nelíbí? Proč tedy vkládáš otázky?

anonym

Příspěvek smazán administrátorem.

anonym

Já jsem rád, že jsem. Aspoň si s tebou tady popovídám. Dloooouho jsem nepotkal takového člověka jako jsi ty a toho si važ!

anonym

Já si vážím vůbec toho,že ještě jsi a že aspon šmudlíš občas jelita a jitrnice.
Ale vařit stejně neumíš.

anonym

Jak rád bych tě pozval k prostřenému stolu, ale nesnáším, když někdo žere plným pyskem, mlaská a neumí se u stolu chovat jako slušný člověk.

briketka10

barbakane

A kdy mi pošleš nějaká ta jelítka a ty jitrničky
slíbils mi je. Už se na ně těšíme celá rodinka
měj se a snaž bez výmluv 😁