Nikkol

Má plovoucí laminátová podlaha nějaké výhody oproti dřevěné?

Nejlepší odpověď
pavlo0113

nemá.
Doplňuji:
dřevo je dřevo, masivní nábytek je nábytek,kterým můžete hýbyt a drří i 200 let.
ale nábytek z dřevotřízky s ním pohnete a je po něm jak po žábě.

Další odpovědi
tom004

Dobré ráno.Nevím jestli výhody,ale je levnější,snadno se montuje,dá se snadno vyměnit,ap. Ale i přes ty „výhody“,považuji dřevo za jedničku.Volím přírodní materiály před „chemií“.

mosoj

Nic se nemá přehánět, ani všechno svádět na přírodní materiály.

Hlavní výhodou laminátové podlahy, vedle ceny, je snadná údržba a odolnost proti poškození.

Povrch dřevěné podlahy je daleko náchylnější k mechanickému poškození než laminátový potah. Přeji upřímnou soustrast při údržbě povrchu.

Jednou jsem byl na návštěvě a oni měli sice pěkný koberec, ale aby si ho nezničili tak na něj dali PE folii ????? !!! Někomu to ale vyhovuje, já takto nebydlím!