zjentek

Má pes vůbec tvář?

Počítám, že to, co má pes na krku, je bez očí a uší tlama, ale jak se to jmenuje celý i s těmi zmiňovanými orgány?

Nejlepší odpověď
kapka

Pes má tvář i na pr.eli, celej je jedna velká tvář. Němá tvář. Někdy dost hlučná němá tvář. :D
......
Ok, ted vážně. Když už, tak je to obličejová část hlavy. Pojem tvář se v odborné terminologii nepoužívá. :)

Další odpovědi
Drap

Má. Tvář dělá tváří mimika a tu pes má a nejen na hlavě.

redy

Má, když se podíváš na Fanynku, tak určitě poznáš, že je v pohodě, nebo ji něco vadí. Podle nastavení uší pes na sebe vykecá docela dost.:-)
Ocasem ti taky řekne kdo se mu líbí nebo nelíbí, ať se jedná o lidi nebo jiného psa.
Ale jak se řekne tomu co má na krku, to asi bude hlava ?:-)))

anonym

Nevím jestli „tvář“, ale tvar určitě.

SickBreed

Hlava?

zjentek

SickBreed- dobrý, no tak jak se tomu řekne, řekněme, bez uší.