Má opice člověka ?!

Když si člověk vypije více alkoholu, má tkz. opici, ale má opice, která se nažere , člověka ?!

Nejlepší odpověď
briketka10

to je sci – fi otázka :O))

Další odpovědi
zjentek

To hodně záleží,co jsme za člověka. Když jsem byl léta v Indii,pochopil jsem,že opice může mít člověka,když je slabý tak,jako člověci jsou. Když jí lezu do zadku,má mně. Když jí opovrhuji,má mně taky. Je těžké najít střední cestu,vyrovna­nost,vyjít s opicí. Často si člověk uvědomí,jak je slabý,když dostane tu možnost. Ale jo,opice může mít člověka. A při jeho pýše s tím nemá problém. Hlavně s člověkem ze západu,který to řeší penězi. S domorodci však vyjde. Není těžké to pochopit.
Doplňuji:
..tady je to ale o tom,že člověk má opici proto,protože se tak v opojení pohybuje. Nejde si představit,že když se opice nažere,vzpřímí se a začne se pohybovat tak zranitelně jako člověk. To by musela mít opici a to jí nehrozí.