Hanny10

Má notebook Asus Ul50VT vestavěnou webkameru? Popř. kde toto zařízení zapnu, upravím nastavení? Děkuji

Nejlepší odpověď
anonym

Měl by mít, jde to nastavit přímo přes program ke kameře, nebo ve skypu(nastave­ní videa)

Další odpovědi
Michal Kole

Dle webu asusu jo:

http://www.asus­.cz/Notebooks/Su­perior_Mobili­ty/UL50Vt/#spe­cifications

V menu Start v Programy máš složku Asus Software nebo Asus Utility či nějak podobně. Koukšej po programu co má v názvu slovo Cam

Hanny10

Právě jsem taky našla, že by měl kameru mít, ale nikde ji v notebooku nemůžu najít…