arygnoc

Má niekto niečo proti potápačom?

Nemyslím tým nejaký odpudzovač, ale priamo proti nim, keďže otázka s pravidiel pri potápaní sa bola zmazaná.
Doplňuji:
Takže sa to pokúsim zopakovať:

Má potápač plávajúci sprava prednosť?
Na aký dlhý čas bude potápačovi odňatý potápačský preukaz, ak plával pod vplyvom alkoholu? (doplním: a čo ak bude potom plávať bez potápačského preukazu, aký mu hrozí trest? Môže sa po odňatí potápačského preukazu potápať „nasucho“, napr. doma vo vani, aby nevyšiel z tréningu?)
Pri kontrole potápačského preukazu musí mať potápač masku na tvári?
Ak som niečo zabudol, doplňte.

Viac prípadne v diskusii, nakoľko som vyčerpal možnosti doplnenia.

Nejlepší odpověď
Drap

Já nic, protože jako neplavec se s nimi nepotkám. A pokud jsou z vody venku, tak už to zase nejsou potapěči.

Další odpovědi
www

Pane kolego, musím ti chtě nechtě odpovědět jako Michlovi K:
Nevím čeče proč, ale teď mne svrrrrbí ten mazací palec jS (jaxviňa)! 😁

anonym

Kole už ses párkrát ztrapnil s pofidérními autorskými právy.
mosoj v odkazu ti odpověděl jasně, máš-li blbou paměť, využij svých programátorských znalostí a ulož si to na HD.
ad arygnoc, nejspíš někdo vyhodnotil otázku jako závadnou z titulu nesmyslného obsahu.
(Ale mezi námi je tu spousta daleko blbějších, nebo že by konečně začal fungovat admini? To abychom dali na modlení).

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/kdo-smazal-otazky-o-sprchovani-a-myti-hlavy

anonym

Já tedy přiznávám, že proti potápěči sťatého „pod obraz“ a blijícího do bazénu určitě mít výhrady budu a v tom případě bych mu odňala potápěčské oprávnění doživotně. Ať si jde takové metody zkoušet na volné moře – nejlépe Velký bariérový útes.
Potápěč má přednost pouze při plavání vzhůru, ale to musí nejdříve signalizovat, že se hodlá vynořit.
Doma ve vaně si potápěč s průkazem i bez něj může dělat cokoliv, třeba se potápět v šampaňském.
Při kontrole musí být potápěč kompletně oblečen do potápěčského včetně dýchacího přístroje nebo šnorchlu.
Masku na tváři musí mít potápěč, který fušuje do řemesla lovkyním perel a nelegálně se obohacuje na jejich úkor a úkor jejich zaměstnavatele.
(A teď doufám, žejsem na nic nezapomněla taky.)

terry

Já ne 🙂

Michal Kole

Podle mě pokud někdo smaže otázku, která není závadná je POVINNEN, UHRADIT škodu vzniklou odpovídajícím !!!!

Smazáním odpovědi či otázky je PORUŠENÍM AUTORSKÉHO zákona !!!

Diskusní přípevek se autorksé dílo.

Otázka musí být smazána tak pokud je závadná, aby NEBYLI NARUŠENY autorská práva diskutujících.

anonym

mám řidičák na lodě, pokud se bude držet dost hluboko, tak mi nevadí.
Doplňuji:
i lodě musí dodržovat pravidlo pravé ruky, předpokládám, že i potapěč. Fotku v průkazu mám dělanou ve větru a v dešti, kvůli autenticitě. Takže potapěč s DP a DM

anonym

ve vaně doma nemusí čekat kontrolu, může. Existuje podvodní kontrolor?

arygnoc

na to som zabudol.
Existuje podvodný kontrolór?

anonym

zeptám se Rákosníčka

anonym

No, podvodník „kontrolór“ určitě existovat bude.

arygnoc

Le aby to nebol podvodník…