Avatar uživatele
arygnoc

Má niekto niečo proti potápačom?

Nemyslím tým nejaký odpudzovač, ale priamo proti nim, keďže otázka s pravidiel pri potápaní sa bola zmazaná.
Doplňuji:
Takže sa to pokúsim zopakovať:

Má potápač plávajúci sprava prednosť?
Na aký dlhý čas bude potápačovi odňatý potápačský preukaz, ak plával pod vplyvom alkoholu? (doplním: a čo ak bude potom plávať bez potápačského preukazu, aký mu hrozí trest? Môže sa po odňatí potápačského preukazu potápať „nasucho“, napr. doma vo vani, aby nevyšiel z tréningu?)
Pri kontrole potápačského preukazu musí mať potápač masku na tvári?
Ak som niečo zabudol, doplňte.

Viac prípadne v diskusii, nakoľko som vyčerpal možnosti doplnenia.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? Drap, anonym před 4334 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Drap

Já nic, protože jako neplavec se s nimi nepotkám. A pokud jsou z vody venku, tak už to zase nejsou potapěči.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
www

Pane kolego, musím ti chtě nechtě odpovědět jako Michlovi K:
Nevím čeče proč, ale teď mne svrrrrbí ten mazací palec jS (jaxviňa)! 😁

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Kole už ses párkrát ztrapnil s pofidérními autorskými právy.
mosoj v odkazu ti odpověděl jasně, máš-li blbou paměť, využij svých programátorských znalostí a ulož si to na HD.
ad arygnoc, nejspíš někdo vyhodnotil otázku jako závadnou z titulu nesmyslného obsahu.
(Ale mezi námi je tu spousta daleko blbějších, nebo že by konečně začal fungovat admini? To abychom dali na modlení).

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/kdo-smazal-otazky-o-sprchovani-a-myti-hlavy

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Já tedy přiznávám, že proti potápěči sťatého „pod obraz“ a blijícího do bazénu určitě mít výhrady budu a v tom případě bych mu odňala potápěčské oprávnění doživotně. Ať si jde takové metody zkoušet na volné moře – nejlépe Velký bariérový útes.
Potápěč má přednost pouze při plavání vzhůru, ale to musí nejdříve signalizovat, že se hodlá vynořit.
Doma ve vaně si potápěč s průkazem i bez něj může dělat cokoliv, třeba se potápět v šampaňském.
Při kontrole musí být potápěč kompletně oblečen do potápěčského včetně dýchacího přístroje nebo šnorchlu.
Masku na tváři musí mít potápěč, který fušuje do řemesla lovkyním perel a nelegálně se obohacuje na jejich úkor a úkor jejich zaměstnavatele.
(A teď doufám, žejsem na nic nezapomněla taky.)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
terry

Já ne 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Michal Kole

Podle mě pokud někdo smaže otázku, která není závadná je POVINNEN, UHRADIT škodu vzniklou odpovídajícím !!!!

Smazáním odpovědi či otázky je PORUŠENÍM AUTORSKÉHO zákona !!!

Diskusní přípevek se autorksé dílo.

Otázka musí být smazána tak pokud je závadná, aby NEBYLI NARUŠENY autorská práva diskutujících.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

mám řidičák na lodě, pokud se bude držet dost hluboko, tak mi nevadí.
Doplňuji:
i lodě musí dodržovat pravidlo pravé ruky, předpokládám, že i potapěč. Fotku v průkazu mám dělanou ve větru a v dešti, kvůli autenticitě. Takže potapěč s DP a DM

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
anonym

ve vaně doma nemusí čekat kontrolu, může. Existuje podvodní kontrolor?

před 4334 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
arygnoc

na to som zabudol.
Existuje podvodný kontrolór?

před 4334 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

zeptám se Rákosníčka

před 4334 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

No, podvodník „kontrolór“ určitě existovat bude.

před 4334 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
arygnoc

Le aby to nebol podvodník…

před 4334 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek