zula

Má niekdo skúsenosti pri diabetese 2. typu a aké ak požil tvrdý alkohol ,alebo škoricu ?

Vraj to znižuje hodnotu cukru v krvi .Len neviem po akých množstvách to treba aplikovať .

Nejlepší odpověď
venkovan

Cukrovku bych nechal raději na lékařích. Znám cukrovkáře kteří chlastají alkohol i přes zákaz od lékařů, ani jim potom moc nevadí, že se jim nemoc zhorší, či jim pokrátí nějakou končetinu. Stačí, že na vozíku dojedou do místní putiky a jsou zas ve svém živlu.
Nicméně je to každého volba.

Další odpovědi
oskar

Jestli berete nějaké prášky na cukrovku tak by jste tvrdý alkohol nemél vůbec konzumovat.

uznevim8

Co byste rád? Pil alkohol anebo chtěl snížit cukr? Na snížení cukru při diabetes typ 2 si dejte radši skořici.
Jaké množství – to chce osobně vyzkoušet, tohle vám Dr. nikdy neporadí. Osobně si dávám tak 1/2 kávové lžičky vídeňský kafe bez cukru a stačí to v pohodě.
Alkohol si radši moc nedávejte.