pn65

Má někdo zkušenosti z tímto podvodníkem?

Jmenuje se Vladimír Kameník a zaměřuje se finanční podvod.
Jestli máte někdo jakékoliv zkušenosti, prosím odepište díky.

Nejlepší odpověď
www

Tak toho znám velmi dobře, je tuším z Brna a už rok mně dluží 5 prohraných piv! Dodnes lstivě, ba přímo zákeřně tvrdí, že sázka neplatí 😁 Je to spodina lidstva 😉
Doplňuji:
Teď vážně:
Tady jej nevypátráš a pokud máš dostatek důkazů, že tě podvedl, podej na něj trestní oznámení u PČR.

Další odpovědi
Pepa25

Vladimírů Kameníků je spousta. Např. jsem slyšel o jednom pojišťovákovi tohoto jména z Chebu, ale to už je starší pán, určitě v důchodě, možná už to ani nedělá …