Hledač

Má někdo zkušenosti se solárním odpuzovačem krtků od dodavatele EUROLINE ?

Jde o technickou stránku – má vydávat vlny zhruba po 40 sekundách. Když se nainstaluje do půdy tak to tak opravdu je . Bohužel to netrvá dlouho a přestane vlny vydávat. Když se z půdy vytáhne a znovu do půdy vloží tak se to též opakuje tj. několikrát výstup vln (zvukově to je jako „zabzučení“) a pak opět konec.
Asi nespolehlivý výrobek ??

Odpovědi
suaeda

Osobně jsem tento výrobek nezkoušel, ale kolega z práce s ním moc spokojen nebyl. Otázek okolo hubení, nebo raději použiji slovo odstěhování krtků ze zahrad zde již bylo plno. Stačí jen vyhledat.
Jiný kolega má zkušenosti při pravidelných povodních. Má chatu blízko u řeky a pravidelně čas od času má zaplavené okolí vodou. Krtci se mu na pozemku prakticky nevyskytují. Je to sice účinné ale velká voda je ještě horší zlo než krtci.

pusinka50

Já přečetla tolik odkazů na netu a neučinných. Vyzkoušela jsem i údajně osvědčený karbid, do každé díry a zalít vodou a druhý den tam bylo krtčích jam 1× tolik. Asi krtek feťáček a chtěl další dávku. Takže ze všech rad bych zvolila vypudit ho vodou, natáhnout hadici nebo z konve a rozhrabat každý krtinec až do chodbičky a lít a lít.