Má někdo zkušenosti se solárním odpuzovačem krtků od dodavatele EUROLINE ?

Jde o technickou stránku - má vydávat vlny zhruba po 40 sekundách. Když se nainstaluje do půdy tak to tak opravdu je . Bohužel to netrvá dlouho a přestane vlny vydávat. Když se z půdy vytáhne a znovu do půdy vloží tak se to též opakuje tj. několikrát výstup vln (zvukově to je jako "zabzučení") a pak opět konec.
Asi nespolehlivý výrobek ??

Odpovědi:

Stříbrný

Osobně jsem tento výrobek nezkoušel, ale kolega z práce s ním moc spokojen nebyl. Otázek okolo hubení, nebo raději použiji slovo odstěhování krtků ze zahrad zde již bylo plno. Stačí jen vyhledat.
Jiný kolega má zkušenosti při pravidelných povodních. Má chatu blízko u řeky a pravidelně čas od času má zaplavené okolí vodou. Krtci se mu na pozemku prakticky nevyskytují. Je to sice účinné ale velká voda je ještě horší zlo než krtci.

Stříbrný

Já přečetla tolik odkazů na netu a neučinných. Vyzkoušela jsem i údajně osvědčený karbid, do každé díry a zalít vodou a druhý den tam bylo krtčích jam 1x tolik. Asi krtek feťáček a chtěl další dávku. Takže ze všech rad bych zvolila vypudit ho vodou, natáhnout hadici nebo z konve a rozhrabat každý krtinec až do chodbičky a lít a lít.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Bydlení a zahrada

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Bydlení a zahrada

Zlatý Drap 927
Zlatý mosoj 861
Zlatý hanulka11 500
Zlatý gecco 416
Stříbrný cukrar 296
Stříbrný elektrikář 247
Zlatý venkovan 237
Stříbrný honza19hk 235
Zlatý Hlada 234
Zlatý annas 224

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.