steipavka

Má někdo zkušenosti s vytápěním většího rod.domu/kostky/So­lárními panely.A kolik investoval?

Nejlepší odpověď
mosoj

Opět nedostatečně výstižná otázka !!!
Máte na mysli fotovoltaické panely nebo thermo panely na ohřev vody.
Pokud thermo tak v našich klimatických podmínkách můžete pouze přitápět
v přechodných obdobých. Pokud fotovoltaika tak klidně stačí ( jako vždy záleží na velikosti a ne že nezáleží). Mechanismus je ale takový že tu elektřinu musíte dodávat do sítě. Vlastně nemusíte, ale pak si musíte vybudovat dostatečnou kapacitu na záchyt el. energie ( akumulátory ) a to ten problém silně prodražuje a dělá z toho monstr projekt.