Jeptiška

Má někdo zkušenosti s tomatogarden-pěstování rajčat ,,vzhůru nohama,, Děkuji za odpvědi.

Nejlepší odpověď
mosoj

No slyším o tom poprvé, díval jsem se na to.
Problém bude v tom že vak s kořeny ,bude muset být dle mého mínění zastíněný, jinak se v teplotách které v současné době bývají v létě, kořeny spálí.

Běžně se rajčata v pytlích pěstují a je to dobré. Jestli se ta gravitace tolik uplatní, nevím.
Doplňuji:
Děkuji.

mosoj

Letos jednu sazenici odzkouším takto pěstovat.