Pražma

Má někdo zkušenosti s přípravkem Penoxal?

Zajímám se o podporu imunity po prodělané rakovině, a narazila jsem na přírodní doplněk penoxal. Máte s ním někdo zkušenosti, pomáhá tolik posílit imunitu, jak píšou? Díky za všechna info.

Odpovědi
anonym

Už jsem to tu někde psal! Veškeré doplňky stravy jsou podvod na lidi!

Jack Redli

https://www.pe­noxal.cz/zkuse­nosti-pacientu-s-doplnkem-stravy-penoxal/
Tady je hodně zkušeností pacientů co ho úživali. Volal jsem na jejich infolinku a paní mi říkala, že je to silný aktivátor imunitního systému. Prý hodně lidí co to berou, tak jim zmizely chřipky a virozy, které měly pravidělně.

Pane Barbakan, vy asi nevíte co doplňky stravy jsou že?
Měl byste si o tom něco přečíst a nevnucovat své nesmyslné názory ostatním ;)

Evulineceek

já teda neím, ale já penoxal užívám už druhý rok a jsem na tom s imunitou viditelně líp. Je to sice doplněk stravy, ale za mě spokojenost…

Derek77

Ahoj, přípravek jsem bral tři měsíce na posílení imunity. Časté angíny a nachlazení. Nemohu říci, že by se mé problémy výrazně zlepšily. Vlastně skoro vůbec. Navíc jsem zaregistroval zhoršení hemeroidů. Zřejmě proto, že je prášek trochu pâlivější a silně podráždil sliznici. Osobně bych do toho už podruhé nešel. Vyhozené peníze.