AnnMary

Má někdo zkušenosti s přípravkem na hubnutí Acai Berry Thin? Za kolik peněz jste si jej pořídili?

Nejlepší odpověď
Pájo

Přípravky s obsahem Acai kupujte výhradně v lékárnách. Nenechte se v žádném případě tahat za nos podvodnými nabídkami na internetu (kde není uvedeno ani množství extraktu v tabletě, mnohdy ani počet tablet v balení a cena po „slevě“ je 1200,– Kč).