atlas

Má někdo zkušenosti s medem se skořicí?

Když se prý pravidelně užívá nápoj z medu a skořice, tak je to prý zázračný lék téměř na všechno, zajímaly by mě vaše zkušenosti

Nejlepší odpověď
quentos

Ano. Nejde o nápoj, ale čistou směs medu a skořice v různých poměrech. Pomohla mi zbavit se vleklých střevních problémů, pomáhá i při nachlazení a dalších potížích. Samozřejmě nečekejte „zázraky na počkání“, výrazné zlepšení však skutečně lze pozorovat poměrně brzy. Více v odkazu níže.

Zdroj: http://www.le­cenimkuzdravi­.cz/neco-o-medu-a-skorici/