Fuchtle

Má někdo zkušenosti s fotoknihami od Piklia?

Přítel má příští úterý narozeniny a já bych mu chtěla dát fotoknihu, koukala jsem kde a nejlepší mi přijde Piklio, navíc tam mají až 60% slevu (ne, že bych na příteli chtěla šetřit, ale můžu koupit dražší). Konkrétně se jedná o tři formáty – http://www.pi­klio.cz/pages/fo­tokniha-piklio-fotky-z-dovolene , takže pokud někdo kupoval přímo tyhle, byla bych moc ráda za zkušenosti :)

Odpovědi
Jarisak

Mám dobré zkušenosti

Konkrétně s tímhle formátem zkušenosti nemám, ale fotoknihu jsme kupovali na konci školního roku naším mentorům na intru a vypadali dobře a kvalitně. Hlavě se mi líbil servis, protože jsme hodně spěchali (domlouvali jsme to na poslední chvíli) a oni to byli schopni expedovat v úterý ráno (objednával jsem v sobotu).