dáma z ČR

Má někdo zkušenosti s Bachovými kapkami?

Zajímaly by mě zkušenosti s Bachovy kapky rescue remedy.
pocítili jste nějakou pozitivní změnu?
Nejvíc mě zajímá, jestli pomáhají při stresu jako jsou veřejná vystoupení, pracovní pohovor a podobně.

Odpovědi
Agneta

Ano mám, byla jsem léčena kaštanovým květem (ale i jiné jsem vyzkoušela):D
Pomáhají jak komu, je třeba vyzkoušet. Např. pro zdejšího uživatele arygnoca jsou to jen „na odpoledne do vody dané květy“ – „a ta voda tě má léčit“…
Principem té léčby je vyvolání obranné reakce imunitního systému, což je mimochodem i skvělá, nebo dokonce nejlepší léčba nevyléčitelných chorob jako rakovina a AIDS.