Drap

Má někdo zkušenost ze spárováním /vymazáváním/ kamené podezdívky u domu ?

Myslel jsem s použitím stavebního lepidla.

Nejlepší odpověď
Pájo

Držel bych se klasiky… a zůstal u cementové malty. Staré spáry vyškrábat např. kramlí, majzlíkem a i u nové stavby vyspárovat znovu cementovou maltou. Sežeňte / vyrobte si na spárování přípravky ke spárování (obdoba úzké špachtle)…půjde Vám to lépe od ruky.

Další odpovědi
elektrikář

Venkovní spárování se dělalo cementovou maltou. U nových stavebních hmot se poraďte ve stavebninách.