Avatar uživatele
anonym

Má někdo zkušenost s robotickým vysavačem, který je dobrý?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4812 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

správně by se to mělo jmenovat ROBOTICKY SMETAK protoze v podstate zadny saci vykon nema, pouze rotacni kartac a jeste jeden nebo dva mensi kartacky po stranách…

pokud vim tak lide si nejvice stezuji na modely firem sencor a goddess, protoze jim chybi prave ten zmineny rotacni kartac a maji tedy daleko horsi schopnost neco uklidit.

pokud chcete ten nejlevnejsi a pritom jeste dostatecne kvalitni asi bych doporucil CleanMate qq-1 eventualne qq-2 s dobijeci stanici …

//

vyhodou techto robotickych vysavacu je ze uklizi samy, a maji na to obvykle furu casu, kdyz chodite do prace. Nevyhodou je, ze jejich algoritmy pro orientaci v prostoru bytu jsou velmi chabé a vysavač vetšinu času neefektivně bloudí a motá se opakovaně kolem míst které už mnohokrá uklidil zatímco jiná nechává nedotčená. Kdyz ho nechate bloudit dostatecne dlouho tak nakonec uklidi celou podlahu, ale trva to vecnost.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
poa.li

Mám ten, co se jmenuje ROOMBA. Je to bezva… Kdyby se rozbil, hned si koupím další. Uklidí prakticky všude a dobře. Od té doby, co ho mám, jsem ten obyčejný vysavač neměl v ruce. Vlastně ano, když jsem ho uklízel do kumbálu…

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Jikra

Už jsem to tady jednou psal. Mám ROOMBU za 11000 litrů a skončila po 3 měsících ve skříni. Mám koberec huňáč a obývák 6×5m
zaplněný nábytkem, židlemi, stoly a stolečky
sedačkou, křeslama, válendou atd. A to jaksi nejde. Musíte vytvořit tzv. přátelské prostředí(dle návodu). Takže přestěhovat půlku cimry na jednu stranu nechat Roombu proběhnou a potom zase opačně aby výsledek stál za to. Takže za ty prachy máte tutově 2 špičkové vysavače a poloviční práci.
Vrátil jsem se ke klasice a jsem spokojený
člověk

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Paulovič

Dobrý den,

já s tím zkušenost mám, koupil jsem si ten nejlepší a nejdražší. Ale po 3 měsících přestal reagovat na virtuální stěny. Šel jsem ho tedy reklamovat. Tato závada se opakovala ještě 2×.

Jinak si na něj nemohu stěžovat. Líp nevysaje nikdo.

S pozdravem Roman

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
kamilj

No já se vlastně také chci zeptat:má to dost velký sací výkon,nebo je to šmrdlátko na jemný prach?

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek