Má někdo zkušenost s robotickým vysavačem, který je dobrý?

Nejlepší odpověď
anonym

správně by se to mělo jmenovat ROBOTICKY SMETAK protoze v podstate zadny saci vykon nema, pouze rotacni kartac a jeste jeden nebo dva mensi kartacky po stranách…

pokud vim tak lide si nejvice stezuji na modely firem sencor a goddess, protoze jim chybi prave ten zmineny rotacni kartac a maji tedy daleko horsi schopnost neco uklidit.

pokud chcete ten nejlevnejsi a pritom jeste dostatecne kvalitni asi bych doporucil CleanMate qq-1 eventualne qq-2 s dobijeci stanici …

//

vyhodou techto robotickych vysavacu je ze uklizi samy, a maji na to obvykle furu casu, kdyz chodite do prace. Nevyhodou je, ze jejich algoritmy pro orientaci v prostoru bytu jsou velmi chabé a vysavač vetšinu času neefektivně bloudí a motá se opakovaně kolem míst které už mnohokrá uklidil zatímco jiná nechává nedotčená. Kdyz ho nechate bloudit dostatecne dlouho tak nakonec uklidi celou podlahu, ale trva to vecnost.

Další odpovědi
poa.li

Mám ten, co se jmenuje ROOMBA. Je to bezva… Kdyby se rozbil, hned si koupím další. Uklidí prakticky všude a dobře. Od té doby, co ho mám, jsem ten obyčejný vysavač neměl v ruce. Vlastně ano, když jsem ho uklízel do kumbálu…

Jikra

Už jsem to tady jednou psal. Mám ROOMBU za 11000 litrů a skončila po 3 měsících ve skříni. Mám koberec huňáč a obývák 6×5m
zaplněný nábytkem, židlemi, stoly a stolečky
sedačkou, křeslama, válendou atd. A to jaksi nejde. Musíte vytvořit tzv. přátelské prostředí(dle návodu). Takže přestěhovat půlku cimry na jednu stranu nechat Roombu proběhnou a potom zase opačně aby výsledek stál za to. Takže za ty prachy máte tutově 2 špičkové vysavače a poloviční práci.
Vrátil jsem se ke klasice a jsem spokojený
člověk

Paulovič

Dobrý den,

já s tím zkušenost mám, koupil jsem si ten nejlepší a nejdražší. Ale po 3 měsících přestal reagovat na virtuální stěny. Šel jsem ho tedy reklamovat. Tato závada se opakovala ještě 2×.

Jinak si na něj nemohu stěžovat. Líp nevysaje nikdo.

S pozdravem Roman

kamilj

No já se vlastně také chci zeptat:má to dost velký sací výkon,nebo je to šmrdlátko na jemný prach?