sejtanka

Má někdo zkušenost s novinkou pro kuřáky – smoklin?

Nejlepší odpověď
sara-sara

Nemám s ním přímo zkušenosti, kouřit jsem před týdnem přestala, ale podle mě je to hlavně snadný způsob, jak vydělat. Jedná se prý o směs bylinných výtažků a vitaminů, které samozřejmě mají blahodárné účinky, ať už jste kuřák, nebo ne. Přijde mi to, jako bych Vám dala čaj z mateřídoušky a dva pomeranče s tím, že jsem přišla na to, jak snížit pravděpodobnost vzniku rakoviny :))
Určitě ale není špatný nápad si to pořídit, jen myslím, že stejné účinky bude mít i např. pravidelné užívání vitaminů a bylinných čajů, což Vás, podle mě, vyjde i levněji…