hedera

Má někdo zkušenost s mopem Picobello micro od Leifheitu?

Mátě někdo zkušenost s používáním a hlavně výsledky práce mopu Picobello od Leifheitu? Nedávno jsem si jej koupila, ale jsem z něj zklamaná. Stahovací mechanismus jde velmi ztuha a hlavně vytřená plocha po setření „do sucha“ je stálé mokrá. Je to jen má špatná zkušenost?

Odpovědi
zmimi

Mop je potřeba minimálně aspoň 3 vyždímat. Nejlépe se mi osvědčila houba která je univerzalni jak na plovoucí tak i na dlažbu.Nyní Jsem si koupila od Leifheitu Twist je mnohem lepší,podlahy jsou méně mokré a ta hadra se lepši udržuje(vyperu v pračce)oproti houbě.Houba jde sice vyprat ale není to ono.