Adis99

Má někdo zkušenost s hodinkami IONIX??

Mám je objednáný… Jako + a – …
Jestli sou fakt vodotěsný… atd…

Nejlepší odpověď
Rocker

Pozor-nepíše se tam vodotěsné,ale voděodolně,to znamená odolné např.proti postříkání,dešti apod,ale do bazénu bych s nimi nelezl.Navíc nemají žádné funkce,připomíná mi to dětské hodinky z pouti.Ale když se Ti líbí…

Další odpovědi
chudst

Pro ty, kteri by nahodou nevedeli, tak hodinky IONIX jsou takoveto: http://www.wa­yfarer.cz/1372-Hodinky-IONIX-modre.html
(Puvodne jsem nevedel, o cem mluvite, uz to vim.) Prodejce udava, ze jsou vodeodolne (muzete s nimi do sprchy, apod., ale nikoliv do vody do bazenu, apod.). Plusy a minusy – minusy: nelibi se mi :) A nemaji poradne funkce. Plusy: nezabiraji na ruce moc mista a jsou levne.