povolnas

má někdo zkušenost s agenturou Blue Mauritius?

ahoj, dostal jsem tip na FB na agenturu Blue Mauritius, že prý jsou nejlepší na tuhle oblast. má někdo osobní zkušenost? díky

Odpovědi
anonym

Pokoušíš se tady o reklamu? ;-D
Osobní zkušenost nemám (a na FB taky nelezu), ale web mi nijak důvěryhodný nepřijde (přílišná sebepropagace ´smrdí´) – a nenabízí ani nic převratného (pro mne zajímavého už vůbec ne)…
Na druhou stranu – nezajímají mne. A pokud se rozhodneš jejich nabídku využít, ať se ti to líbí.