jancacv

má někdo zkušenost jak probíhá vrácení leasingu a co ztoho plyne pro tu osobu?

myslim jako jestli něco platí navíc pokuty nebo tak něco,když bych vrátila auto budu natom nejak bita?díky

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Záleží podle smlouvy, ale 100% bita budeš.
Už jen na tom,, že ti minimálně nikdo nevrátí už zaplacené splátky.
A možná budou chtít ušlý úrok za celou dobu. Ale opravdu záleží na smlouvě.
Většinou se to dělá tak, že se auto prodá i s leasingem za cenu, kterou jsi zaplatila+zbytek si doplatí kupující. S tím musí společnost také souhlasit.