Má někdo zkušenost?

s adresou q.wiki.com ?
Pro mě – novinka,má to být zkušební verze.
Na adresu jsem dnes narazil dnes,v novinách.

http://www.wi­ki.com/index.htm

Nejlepší odpověď
anonym

Nic co by stálo za pozornost. Je to jen spekulativní využití lukrativní domény bez větší námahy. Spojení googlu a wikipedie …

Určitě to neni nová encyklopedie, jak by se mohlo zdát z názvu domény … konec konců podobný projekt jakým je wikipedia by jen těžko mohl vzniknout, je to svým způsobem nenapodobitelný projekt. Jediný způsob jak jej můžete napodobit je ten, že ho zkopírujete a využijete jeho data. (jako to například dělá Seznam.cz Encyklopedie)

Vlastník domény wiki.com asi nevěděl jak ji smysluplně využít a tak na ni umístil Google vyhledávač který prohledává pouze na wikipedii a několika malých webech na podobném principu, hostovaných převážně zdarma na www.wikia.com, kde si může malou tematicky zaměřenou wikinu založit prakticky kdokoliv a zdarma.

ostatně zkuste si to sami, vyhledávač wiki.com vrátí na dotaz „planet earth“ v podstatě stejné výledky, jako když do googlu zadáte „planet earth site:wikipedi­a.org“, je to tak ?

Další odpovědi
Jahoda

Osobní zkušenosti nemám, ale díky za odkaz. Tuším-li správně, jedná se o nějakou encyklopedii podobné Wikipedii.